تأیید دانشجویان سرگرمی دانشجو افزایش

تأیید: دانشجویان سرگرمی دانشجو افزایش سرگرمی بیا تو بخندیم کارتون منتخب روز

گت بلاگز اخبار حوادث دستگیری دو تن از اراذل و اوباش اینستاگرامی هوادار زندانی معروف

رییس پلیس امنیت پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری دو نفر از اراذل و اوباش که اقدام به ترساندن و کری خوانی اینستاگرامی در جریان قتل “وحید مرادی” در زندان

دستگیری دو تن از اراذل و اوباش اینستاگرامی هوادار زندانی معروف

عبارات مهم : امنیت

رییس پلیس امنیت پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری دو نفر از اراذل و اوباش که اقدام به ترساندن و کری خوانی اینستاگرامی در جریان قتل “وحید مرادی” در زندان کرده بودند، خبر داد.

سردار علیرضا لطفی در گفت وگو با ایسنا، راجع به این پرونده گفت: بعد از قتل یکی از اراذل معروف پایتخت کشور عزیزمان ایران در زندان دو تن از اراذل و اوباش جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران منشتر شدن تصویرهای خود در شبکه اینستاگرام و پخش ویدئو در اینترنت اقدام به کری خوانی و ترساندن با ادعای هواداری از مقتول کردند.

وی با بیان اینکه این اقدام باعث ایجاد ناامنی در میان شهروندان شده است بود اظهار کرد: درهمین راستا ماموران پایگاه نهم پلیس امنیت پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ پیگیری به عنوان را در دستور کار قرار داده و با استفاده از ترفندها و شیوه های پلیسی و هماهنگی با مقام قضایی اقدام به شناسایی و دستگیری این افراد کردند.

دستگیری دو تن از اراذل و اوباش اینستاگرامی هوادار زندانی معروف

رییس پلیس امنیت پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با بیان اینکه این افراد در اختیار پلیس قرار دارند گفت: این افراد بعد از تشکیل پرونده و تکمیل بازجویی ها، جهت ادامه روند پیگیری به جرم به دادسرا معرفی خواهند شد.

واژه های کلیدی: امنیت | ایران | دستگیری | پلیس پایتخت | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz