تأیید دانشجویان سرگرمی دانشجو افزایش

تأیید: دانشجویان سرگرمی دانشجو افزایش سرگرمی بیا تو بخندیم کارتون منتخب روز

گت بلاگز اخبار حوادث روز جنایت،موعد پرداخت قرض بود ، کشف تازه در پرونده مهندس جوانی که اعضای خانواده اش را قتل عام کرد

شامگاه دوشنبه گذشته اجساد 3 نفر از قربانیان در آپارتمانی در خیابان فکوریان -حوالی خیابان یخچال درشمال تهران- پیدا شد!

کشف تازه در پرونده مهندس جوانی که اعضای خانواده اش را قتل عام کرد/روز جنایت،موعد پرداخت قرض بود

عبارات مهم : ایران

شامگاه دوشنبه گذشته اجساد 3 نفر از قربانیان در آپارتمانی در خیابان فکوریان -حوالی خیابان یخچال درشمال تهران- پیدا شد!

کشور عزیزمان ایران نوشت:تحقیقات اولیه نشان داد مرد جوان- پژمان- بعد از کشتن همسر و پسرش به زندگی خود نیز آخر داده هست. ولی در این میان معمای ناپدید شدن پدر و مادر پژمان به عنوان دغدغه ای مهم جهت تیم جنایی مطرح شده است بود تا اینکه صبح روز بعد اجساد آنها هم دردفتر کار پسرشان واقع درخیابان پاسداران پیدا شد.

شواهد نشان می داد این زوج میانسال صبح همان روز به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمده بودند ولی خبری از آنها نبود. در ادامه تحقیق و با توجه به رد خون روی خودروی شاسی بلند پژمان که در پارکینگ منزل ارزش متوقف بود احتمال قتل زوج میانسال در شرکت مهندس جوان قوت گرفت که با شناسایی محل شرکت در خیابان پاسداران، اجساد این مرد و زن هم پیدا شد. جسد پدر پژمان داخل اتاق و جسد مادرش داخل سالن دیده می شد.درحالی که هر دوی آنها با یک ضربه چاقو به گردن ارزش به قتل رسیده بودند.

روز جنایت،موعد پرداخت قرض بود ، کشف تازه در پرونده مهندس جوانی که اعضای خانواده اش را قتل عام کرد

در ادامه مشخص شد پژمان روز قبل با پدر و مادرش تماس گرفته و به بهانه اینکه قصد انتقال سندی به نام آنها را دارد، از هر دو خواسته که صبح اول وقت خود را به پایتخت کشور عزیزمان ایران برسانند. بدهید ترتیب صبح دوشنبه پژمان به فرودگاه مهرآباد رفته و پدر و مادرش را به بهانه ای به شرکتش برده بود. دوربین های مداربسته شرکت هم نشان می داد پژمان ابتدا به همراه پدرش وارد شرکت شده است و بعد از نیم ساعت به پارکینگ آمده و این بار مادرش را با خود به داخل شرکت برده است.

حدود نیم ساعت بعد از ورود مادر، مهندس جوان درحالی که لباس هایش را عوض کرده و ساک دستی مادرش را به دست داشت ساختمان را ترک کرده بود. بعد ازآن پژمان راهی منزل اش شده است و نقشه قتل همسر وپسرنوجوانش را اجراکرده ودست آخرهم به زندگی خود آخر داده است.درادامه مشخص شد او بدهی سنگینی به یکی از آشنایانش داشته و قرار بوده روز اتفاق این بدهی را برگرداند!درحال حاضرتحقیقات پلیسی جهت کشف زوایای پنهان این جنایت تکاندهنده ادامه دارد.

شامگاه دوشنبه گذشته اجساد 3 نفر از قربانیان در آپارتمانی در خیابان فکوریان -حوالی خیابان یخچال درشمال تهران- پیدا شد!

واژه های کلیدی: ایران | جنایت | مهندس | خیابان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz