تأیید دانشجویان سرگرمی دانشجو افزایش

تأیید: دانشجویان سرگرمی دانشجو افزایش سرگرمی بیا تو بخندیم کارتون منتخب روز

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی مردم جهت تحقق شعار سال مطالبه گری کنند / تابش

نماینده مردم اردکان در مجلس گفت: بروز اعتراضات مردمی نشان داد که صدای مردم به خوبی شنیده نمی‌شود و مسئولان نسبت به تحقق خواسته‌ها و مطالبات آنها در بخش‌هایی نام

مردم جهت تحقق شعار سال مطالبه گری کنند / تابش

تابش: مردم جهت تحقق شعار سال مطالبه گری کنند

عبارات مهم : ایرانی

نماینده مردم اردکان در مجلس گفت: بروز اعتراضات مردمی نشان داد که صدای مردم به خوبی شنیده نمی شود و مسئولان نسبت به تحقق خواسته ها و مطالبات آنها در بخش هایی ناموفق بوده اند.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم اردکان در صبح نخستین روز از سال تازه در جمع اقشار متفاوت مردم این شهرستان با تسلیت شهادت امام هادی (ع) و تبریک سال نو به هموطنان و آرزوی بهروزی و پیروزی و خوش حالی و خیر و برکت جهت آنها گفت: جا دارد سپاسگزاری و قدردانی کنم از ملت شریف کشور عزیزمان ایران که در سال گذشته با بردباری، ناملایمات و حوادث ناگوار را تحمل کردند و همچون قبل علیرغم گلایه مندی ها، با حضور چشمگیر خویش در عرصه ها و صحنه های تعیین کننده؛ “وحدت ملی” را متجلی ساختند و با “ارتقای منافع ملی”، بدخواهان این ملت تاریخ ساز و تمدن آفرین را مایوس کردند.

مردم جهت تحقق شعار سال مطالبه گری کنند / تابش

محمدرضا تابش با تقدیر از دولت و دست اندرکاران هر سه قوه که همت کردند تا اسباب توسعه و پیشرفت کشور فراهم آید تصریح کرد: بروز اعتراضات مردمی نشان داد که صدای مردم به خوبی شنیده نمی شود و مسئولان نسبت به تحقق خواسته ها و مطالبات آنها در بخش هایی ناموفق بوده اند، البته بسیاری از مباحث و موارد قابل آینده نگری بوده و امیدواریم این “هشدار دلسوزانه مردم” موجب گردد تا با اصلاح اساسی در ساختارها و راهبردها و برنامه ها، کشور آنچنان که شایسته است مسیر ترقی و تعالی را طی کند و نیازها و تقاضاهای اقشار متفاوت خصوصا نسل جوان شاداب و پرنشاط عالم و کارآمد؛ با همکاری خود آنان برطرف گردد.

وی تاکید کرد: مسلما باور به توانمندی نسل جوان عالم، متعهد و آگاه و فراهم کردن بستر حضور آنها جهت ایفای مسئولیت های متفاوت در جامعه، معجزه هایی همانند پیروزی انقلاب اسلامی و دوران عزت بخش دفاع مقدس را رقم خواهد زد و کشور را از تنگناهای موجود رهایی خواهد بخشید.

نماینده مردم اردکان در مجلس گفت: بروز اعتراضات مردمی نشان داد که صدای مردم به خوبی شنیده نمی‌شود و مسئولان نسبت به تحقق خواسته‌ها و مطالبات آنها در بخش‌هایی نام

نماینده مردم اردکان در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به شعار سال گفت: تقدیر و سپاسگزاری دارم از رهبر معظم انقلاب اسلامی که با درک تحولات زمانه و نیازهای کشور، امسال را به نام ” سال حمایت از کالای ایرانی” نامگذاری کردند و تحقق این مهم را در گرو تلاش و کار و مسئولیت شناسی آحاد مردم و مسئولان دانستند.

تابش ادامه داد: اهتمام به عملیاتی کردن این شعار؛ برطرف تنگناهای اقتصادی کشور، اصلاح اوضاع معیشتی مردم، رونق سرمایه گذاری و اشتغال، و گامی در جهت تحقق عدالت و کم کردن جلوه های خشن و ناراحت کننده آسیب های اجتماعی خواهد بود.

وی ابراز امیدواری کرد شعار سال با تبیین راهبردها و مسئولیت های هر سه قوه و انتظاراتی که از مردم است و حمایت هایی که از آنها خواهد شد جامعه عمل به خود بپوشاند.

مردم جهت تحقق شعار سال مطالبه گری کنند / تابش

نایب مدیر فراکسیون امید مجلس با تشریح الزمات قوا و بعضی نهادهای تصمیم ساز در این امر مهم گفت: دولت وظیفه دارد تا با فراهم کردن زیرساخت ها و بستر توسعه متوازن در کشور، سرمایه گذاری را تسهیل کنند و کارآفرین زائی را شکل دهد.

منتخب مردم اردکان در منزل ملت همچنین گفت: مجلس باید قوانین منطبق بر استانداردهای روز و متناسب با تحولات وقت و پیشرفت علم و تکنولوژی را تدوین کند و تعارضات قانونی و قوانین قدیمی و دست و پاگیر را ملغی نماید.

نماینده مردم اردکان در مجلس گفت: بروز اعتراضات مردمی نشان داد که صدای مردم به خوبی شنیده نمی‌شود و مسئولان نسبت به تحقق خواسته‌ها و مطالبات آنها در بخش‌هایی نام

وی ادامه داد: قوه قضاییه و نیروی انتظامی نیز باید قاطعانه جلوی قاچاق کالا به کشور را بگیرد و با تضعیف کنندگان تولید ملی برخورد قانونی نماید.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نقش سیستم بانکی و نظارتی کشور را مهم برشمرد و عنوان داشت: صندوق توسعه ملی و بانک ها باید جهت تحقق این شعار نقش آفرینی کنند و برنامه عملیاتی با گارانتی اجرایی ارائه کنند و نهاد مالیاتی کشور و شرکت تامین اجتماعی نیز مشوق های مورد نیاز را جهت تولید کنندگان کالاهای مرغوب در نظر بگیرند و از طرفی، استاندارد نیز در نظارت بر مرغوبیت کالاهای تولید شده است و اعمال مشوق هایی که تولید کالای ایرانی مرغوب را ترویج می کند، اهتمام ورزد.

مردم جهت تحقق شعار سال مطالبه گری کنند / تابش

تابش با تاکید بر نقش صدا و سیما و رسانه ها و اینترنت و اصحاب فرهنگ بر استفاده از روش های تاثیرگذار تبلیغ تولید کالای مرغوب و مصرف کالای ایرانی تصریح کرد: تولید کنندگان نیز با تولید کالای مرغوب و منطبق بر استانداردهای فنی و علمی روز دنیا که قابل مسابقه با برندهای خارجی باشد شوق خرید کالای ایرانی را در ملت تقویت کنند البته نوسازی و بازسازی صنایع فرسوده و استفاده از فناوری های روز دنیا در صنعت مستلزم سرمایه گذاری های کلان و ارتباطات موثر با دنیا است که در این خصوص نیز هم وزارت صنعت و هم وزارت امور خارجه، مسئولیت سترگی دارند.

عضو شورای عالی پول و اعتبار اضافه کرد: خوشبختانه در آخرین جلسات شورای پول و اعتبار کارگروهی جهت بررسی چگونگی برطرف تنگناهای فراروی صنعت کشور و رونق کالای ایرانی و خرید آن به وسیله هموطنان؛ شکل گرفته که امیدواریم در نخستین جلسات سال آتی نتیجه امر ارائه شود و هر آنچه وظیفه سیستم بانکی در قبال تولید و حمایت از کالاهای ایرانی است با جدیت اجرایی گردد.

واژه های کلیدی: ایرانی | ایرانی | صندوق توسعه | آسیب های اجتماعی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz