تأیید دانشجویان سرگرمی دانشجو افزایش

تأیید: دانشجویان سرگرمی دانشجو افزایش سرگرمی بیا تو بخندیم کارتون منتخب روز

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری اثر یکسان خوانندگان ایرانی، اسپانیایی، مراکشی و پرتغالی جهت جام‌جهانی

یک کارگردان و بازیگر تئاتر از طراحی پروژه ای موسیقایی تصویری به بهانه حضور تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی و هم گروهی با تیم های اسپانیا، مراکش و پرتغال سخن

اثر یکسان خوانندگان ایرانی، اسپانیایی، مراکشی و پرتغالی جهت جام‌جهانی

اثر یکسان خوانندگان ایرانی، اسپانیایی، مراکشی و پرتغالی جهت جام جهانی

عبارات مهم : مراکش

یک کارگردان و بازیگر تئاتر از طراحی پروژه ای موسیقایی تصویری به بهانه حضور تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی و هم گروهی با تیم های اسپانیا، مراکش و پرتغال سخن گفت.

به گزارش مهر، کامبیز بنان طراح و ایده پرداز پروژه تصویری موسیقایی با محوریت حضور تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ گفت: آبان ماه امسال طرحی نوشته شد که بر اساس آن بتوانیم فعالیت های فرهنگی به بهانه حضور تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی داشته باشیم و همزمان با شروع این مناسبت آنها را در شکلی جهانی عرضه کنیم.

او ادامه داد: یکی از مباحث فرهنگی مهمی که در جام جهانی فوتبال مطرح می شود «صلح و دوستی» ملت ها با یکدیگر است که ما هم بر اساس این محور فرهنگی ایده ای را طراحی کردیم تا تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران بانی اجرای پروژه ای موسیقایی تصویری با همکاری تیم های فوتبال اسپانیا، پرتغال و مراکش شود.

بنان با اشاره به اینکه یک نماهنگ چهارزبانه به وسیله چهار خواننده مطرح این کشورها ضبط و تولید می شود، بیان کرد: این چهار خواننده با حضور در این چهار کشور در ویدئو حضور پیدا می کنند و با خواندن یک اثر یکسان در ترویج شعار دوستی و صلح همکاری خود را اعلام می کنند.

این بازیگر و کارگردان تئاتر عنوان کرد: ما نامه نگاری هایی را با وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال نیز انجام دادیم که خوشبختانه با جواب مثبت رو به رو شد. نشانه ما نشان دادن این عنوان است که جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران کشوری صلح طلب و خواهان دوستی است و همچنین فکر می کنم پیش از این شبیه این ویدئو در دوره های پیشین جام جهانی نداشته ایم.

بنان با اشاره به بعضی از کارها انجام گرفته در این حوزه گفت: اجرای چنین پروژه ای نیازمند بودجه کافی است و ما باید با اسپانسر یا بخش شخصی مذاکره کنیم، ولی مهم تر از مسایل مالی حمایت های دولتی از گروه تولیدکننده اثر هست. ما توقع مالی آنچنانی از دولت نداریم چون می دانیم دولت در تامین منابع این چنینی محدودیت هایی دارد ولی حمایت های دیگر چون همکاری جدی رایزن های فرهنگی کشورمان در کشورهای اسپانیا، مراکش و پرتغال را نیاز داریم که امیدوارم در کنار سایر نهادهای دولتی بتوانند با ما همکاری داشته باشند.

او در آخر تصریح کرد: ما حتی جهت تولید این قطعه موسیقایی با یکی از خوانندگان مطرح موسیقی به توافقاتی نیز دست پیدا کرده ایم ولی همه اینها منوط به تامین منابع مالی و البته فراهم شدن امکانات سخت افزاری و نرم افزاری است که امیدوارم با حمایت های دولتی هرچه سریعتر جنبه عملی پیدا کند. تولید این قطعه به سهم خود می تواند علاوه برتامین منافع فرهنگی و ورزشی کشورمان در حوزه سیاسی نیز تاثیرگذار باشد که در اثنای برگزاری جام جهانی فوتبال قطعا بازتاب رسانه ای زیادی خواهد داشت.

اثر یکسان خوانندگان ایرانی، اسپانیایی، مراکشی و پرتغالی جهت جام‌جهانی

واژه های کلیدی: مراکش | پروژه | همکاری | فوتبال | اسپانیا | اسپانیا | جام جهانی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz